Глава держави підписав документ, який визначає пріоритетні завдання та напрямки діяльності представництва президента в Криму.

 
Президент Володимир Зеленський затвердив стратегію з головних напрямків діяльності представництва глави держави в Криму. Про це у вівторок, 13 квітня, повідомила прес-служба Офісу президента.
 
Відзначається, що документ прийнятий з метою посилення дотримання прав і основних свобод українських громадян на тимчасово окупованих територіях. Відповідний указ Про пріоритетні напрями діяльності представництва президента України в Автономній Республіці Крим опублікований на сайті глави держави.
 
Згідно з документом, представництво президента в Криму має брати участь у розробці пропозицій щодо формування та забезпечення реалізації державної політики щодо деокупації і реінтеграції тимчасово окупованої території півострова, захисту і підтримки громадян, які проживають в автономній республіці, внутрішньо переміщених осіб, а також осіб, позбавлених особистої свободи у зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації і збройним конфліктом.
 
Крім того, представництво повинно інформувати міжнародних партнерів про факти порушень прав і основних свобод людини, зокрема переслідування українських громадян за політичними мотивами, а також порушення норм міжнародного гуманітарного права.
 
Крім того, Представництво має займатися розвитком ефективної взаємодії з Меджлісом кримськотатарського народу, громадськими об'єднаннями та ініціативними групами, що представляють інтереси громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Криму, і внутрішньо переміщених осіб.
 
В обов'язки представництва також входить реалізація ефективної інформаційної політики, протидія дезінформації, вибудовування моделі комунікації з українськими громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території, їх інформування про можливості реалізації ними прав і законних інтересів на підконтрольній України території.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...