Кожен українець має докладати зусиль, аби наблизити день перемоги, наголосив український лідер.

Президент України Володимир Зеленський закликав українців, які перебувають у тилу і які "дозволяють собі бути безтурботними чи недбалими", допомагати армії та не забувати, що війна триває. Про це в суботу, 21 травня, український лідер сказав у своєму відеозверненні.

Він розповів, що підписав указ про нагородження державними нагородами героїв – усього 215 військовослужбовців Збройних сил України, з них 30 посмертно.

"Майже щодня у мене на столі такі чи інші подібні укази. Про нагородження наших захисників і захисниць. Про присвоєння звання Герой України. І це відображає тяжкість військової ситуації. Війна, на жаль, триває. Війна не скінчилася. Нам ще доведеться битися і йти вперед до перемоги", – сказав президент.

Він закликав, щоб, навіть перебуваючи в тилу, не забували, що йде війна.

"Можливо, комусь у деяких містах у тилу здається, що про війну можна забути. І – стати безтурботним. Але ні, це не так. Щодня гинуть українці за нашу незалежність. Щодня! І кожен, і кожен із нас повинен щодня дбати про те, щоб допомогти обороні. Допомогти армії. Тим, чим можуть. Так, як можуть", – закликав Зеленський.

Поделиться в соц. сетях: