Сфера оборони повинна функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою і без непорозумінь між керівниками, підкреслив президент України.

 
Рішення президента Володимира Зеленського про відставку Руслана Хомчака з посади головнокомандувача Збройних сил України є продовженням розпочатих кадрових змін у Міноборони і в секторі безпеки. Про це повідомляє прес-служба глави держави у вівторок, 27 липня.
 
Відзначається, що президент вважає безумовним пріоритетом здатність керівників всіх рівнів повністю виконувати завдання, необхідні для захисту України від збройної агресії.
 
"Сфера оборони повинна функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою і без непорозумінь між керівниками", - підкреслив Зеленський.
 
Глава держави зазначив, що "слід активізувати роботу як у Міністерстві оборони, так і в Збройних силах".
 
"Ротації або заміна керівників не повинні розглядатися як щось надзвичайне. Якщо є необхідність змінити керівний погляд на конкретному напрямку, це потрібно робити", - підкреслив Зеленський.
 
Він також висловив надію, що на всіх рівнях у Збройних силах, Міноборони і в структурах сектору безпеки буде налагоджено взаємодію, що допоможе не допускати помилок і дозволить підвищити ефективність захисту України.
 
"Від того, як побудовані відносини між керівниками, залежить виконання багатьох завдань - від підготовки державного оборонного замовлення до конкретної роботи з нашими військовими на передовій, їх забезпечення. Очікую від керівництва Міністерства оборони та Збройних сил якісної взаємодії та чіткого визначення перспектив для кожного українського військового - як на професійному, так і на соціальному рівні", - додав Зеленський.
 
У прес-службі додали, що президент також звільнив Михайла Коваля з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони, призначивши замість нього Руслана Хомчака.

Поделиться в соц. сетях: