Президент запропонував технологічним компаніям після закінчення війни брати участь у відновленні України "як повністю цифрової демократії".

Президент України Володимир Зеленський виступив у вигляді голографічної трансляції перед представниками великих технологічних компаній на конференції VivaTech у Парижі. Про це повідомила газета The Guardian.

"Для президентів незвичайно використовувати голограму для спілкування з людьми, але це не єдине із Зоряних воєн, що ми використовуємо на практиці. Ми ще й Імперію переможемо", - сказав Зеленський, маючи на увазі путінську Росію.

Він запропонував технологічним компаніям після закінчення війни брати участь у відновленні України "як повністю цифрової демократії".

Зеленський наголосив, що Україна представить конкретний план створення цифрового уряду на конференції у Швейцарії найближчими тижнями.

"Жодна інша країна у світі не запропонує вам такої можливості - застосувати найпередовіші технології на державному рівні. Це і експеримент, і цифрова революція, і модернізація діючої системи", - заявив він.

 

 

Поделиться в соц. сетях: