Президент України Володимир Зеленський розповів, у яких випадках готовий зустрічатися з олігархами.

Про це він заявив на брифінгу у Трускавці.

Зокрема, законом про олігархів передбачена адміністративна та дисциплінарна відповідальність за неповідомлення про зустріч з олігархами.

Відповідаючи на запитання про те, яка ж відповідальність у такому випадку передбачена для президента, Зеленський зазначив:

"У мене найбільша відповідальність, яка є через такі зустрічі… Тому я зацікавлений, щоб вони були публічні. У мене відповідальність політична. Це вдарить по президенту, по Офісу президента, по рейтингу влади й потім по рейтингу партії, тому що рейтинг партії "Слуга народу" дуже сильно залежить від рейтингу президента Зеленського. Тому політична відповідальність - це найпотужніша відповідальність, яка в мене є".

Він також наголосив, що його зустрічі з представниками великого бізнесу на сто відсотків мають відбуватися в Офісі президента. За словами глави держави, у таких зустрічах він зацікавлений в контексті, наприклад, боротьби з COVID-19.

"Я буду зацікавлений у зустрічі з великим бізнесом перед тим, як ми точно знатимемо, що Україна буде приймати Олімпіаду. Це треба буде готувати заздалегідь. І не тільки зимову Олімпіаду. Я говорю про інфраструктуру спортивну. Нам не вистачатиме державних коштів…, якщо ми хочемо побудувати реально спортивно потужну інфраструктуру і потужний менеджмент", - додав глава держави.

Зеленський наголосив, що інші зустрічі з олігархами його не цікавлять.

Поделиться в соц. сетях: