Український президент вважає, що російському лідеру зараз слід думати не про збереження обличчя, а про збереження своєї країни.

Президент РФ Володимир Путін вже не зможе зберегти обличчя, але йому слід подумати про те, щоб зберегти свою країну. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю італійському телеканалу Rai 1.

"Я не думаю, що він зможе зберегти обличчя, і, чесно кажучи, я не думаю про те, що в майбутньому буде з цією людиною. Мені здається, що нам треба думати, що буде в майбутньому з Росією. Я, як президент України, насамперед думаю, що буде у нас, але це наші сусіди і в будь-якому разі після нас прийдуть інші президенти і змінюватимуться покоління", - зазначив він.

За його словами, нинішня війна зробила кордон між Україною та Росією не лише територіальним, а й історичним.

 

"Зберегти обличчя? Йому треба, я вважаю, зберегти його державу. Ще раз говорю... зберегти країну, вони повинні зберегти те, що було збудовано ще до них", - додав Зеленський.

Він також зазначив, що ймовірність можливих переговорів із Путіним дедалі більше ускладнюється.

"Щодо переговорів з РФ, питання ускладнюється щодня. Я особисто так вважаю, тому що щодня деокупуються невеликі містечка і бачимо сліди знущань, катувань, розстрілів, залишених російськими військовими. І саме тому ускладнюється момент щодо можливості переговорів", - заявив Зеленський.

Зеленський заявив, що готовий говорити з Путіним, але без прокремлівських посередників і на умовах діалогу, а не ультиматумів.

"У переговорах ми готові говорити - принаймні, вийдіть з тієї території, яку ви окупували, починаючи з 24 числа. Так, ви на деяких наших тимчасово окупованих територіях продовжуватимете стояти, на жаль, але це перший зрозумілий крок, щоб про щось говорити, давайте це зробимо. Ми не чуємо відповіді на це питання", - зазначив Зеленський.

Він також додав, чи будуть репарації, суди, вироки.

Також Зеленський наголосив, що українська сторона не робитиме жодних компромісів щодо своєї незалежності.

 

Поделиться в соц. сетях: