Президент України Володимир Зеленський звільнив Тимура Хромаєва з посади голови Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), а іншим указом призначив керівником цього органу Руслана Магомедова.

Відповідні укази з'явилися на сайті Офісу президента.

"Призначити Магомедова Руслана Садрудиновича головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку", – говориться в документі.

Тимур Хромаєв очолював Нацкомісію з цінних паперів та фондового ринку з січня 2015 року. Шестирічний термін його повноважень закінчився 30 січня 2021 року.

Новопризначений Магомедов закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю "фінанси підприємств". Працював у компанії Проспект Інвестментс, яка до 2011 року входила до інвестиційної групи Русскіє фонди. У лютому 2010 року став начальником управління онлайн-брокериджу в інвестиційній компанії Astrum Capital бізнесмена Леоніда Юрушева. Через рік Магомедов очолив компанію. Пізніше вона припинила діяльність на ринку цінних паперів, втратила частину ліцензій і була продана власникам фінансової компанії Укранет. Магомедов також три роки був старшим проєктним менеджером у проєкті ЄБРР.

У 2020 році Магомедов став позаштатним радником глави Офісу президента Андрія Єрмака.

У декларації Магомедова вказані три земельні ділянки в Київській області, гараж і дві квартири в Києві, а також автомобіль Volkswagen Touareg 2012 року. Минулого року він отримав 80 800 доходу від підприємницької діяльності. Крім того, Магомедов вказав у декларації наявність 1,7 млн ​​грн, $212 700 і 87 300 євро готівки.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...