Президент закликав громадян виконати свій обов'язок перед майбутніми поколіннями – зберегти незалежність та соборність України.

Президент Володимир Зеленський привітав українців зі 103-ми роковинами з дня проголошення Універсалу про об'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину соборну Україну. Про це повідомляється на сайті глави держави у суботу, 22 січня.

"Історія України – не лише предмет для вивчення, важливо її зрозуміти, побачити причини дій, усвідомити їх наслідки, проаналізувати помилки, провести історичні паралелі та зробити правильні висновки. Відповісти на питання – чому так сталося, що відлік сучасної незалежної України ведеться не з 22 січня 1919 року, і як нам діяти, щоб цей відлік більше ніколи не переривався", – йдеться у зверненні президента.

Зеленський наголосив, що єдність українського народу – це "основа наших успіхів, запорука сильної незалежної держави та відновлення її територіальної цілісності".

"Виконаємо свій обов'язок перед майбутніми поколіннями – збережемо незалежність та соборність України", – наголосив президент.

Також повідомляється, що сьогодні у Києві Володимир Зеленський поклав квіти до пам'ятника видатному державному діячу, президенту УНР Михайлу Грушевському.

Поделиться в соц. сетях: