Також глава держави доручив створити в областях регіональні центри медичного забезпечення, психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ Про деякі заходи щодо забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни. Документ передбачає виплату зарплати і додаткової премії військовослужбовцям з нагоди Дня захисників і захисниць України. Про це в четвер, 14 жовтня, повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Цим документом глава держави поставив завдання Кабінету міністрів України невідкладно вжити заходів щодо виплати в повному обсязі належного грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил України, а також їхнього одноразового преміювання з нагоди Дня захисників і захисниць України", - йдеться в повідомленні.

Також уряд повинен внести до 31 грудня 2021 року на розгляд Верховної Ради законопроект, спрямований на вдосконалення системи грошового забезпечення військовослужбовців з урахуванням найкращого досвіду провідних іноземних держав.

Кабмін повинен щокварталу інформувати про реалізацію заходів щодо соціального захисту ветеранів війни та сімей загиблих.

Крім того, уряд спільно з обласними адміністраціями та Київською міською державною адміністрацією повинні забезпечити створення до кінця 2023 року в кожній області регіональних центрів медичного забезпечення, психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни.

Поделиться в соц. сетях: