Державна політика України кардинально відрізняється від політики Росії, зазначив Володимир Зеленський.

Сильне і демократичне громадянське суспільство, що існує в Україні, робить неможливим встановлення авторитарного режиму в країні. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час спілкування з викладачами та експертним середовищем Стенфордського університету в рамках візиту в США, повідомляє прес-служба глави держави в п'ятницю, 3 вересня.

Так, у відповідь на запитання, чи не боїться він, убивши "дракона", стати "драконом", Зеленський сказав, що появи такого "дракона" українське суспільство не допустить.

"Що стосується "вбити дракона", то я президент України два роки. У ваших знайомих (у Росії, - ред.) ситуація складніша, але це - внутрішній вибір вашої країни. А українське громадянське суспільство настільки сильне, вільне і демократичне, що хто б що не хотів, хто б собі що не придумав, "дракону" з'явитися в Україні неможливо. Крила підріжуть", - сказав президент.

Зеленський також зазначив, що українці і росіяни мають загальні періоди історії і спільні перемоги, але державна політика Росії кардинально відрізняється від політики України і "спрямована на те, щоб щось забрати, а не дати".

"Ми читали сигнали Російської Федерації - нібито Україна не хоче закінчити війну. Дивно. Війну не ми почали. Ми ж із задоволенням хочемо закінчити. Але ми її не починали", - резюмував президент.

Поделиться в соц. сетях: