Немає ніякого конфлікту між Президентом України Володимиром Зеленський та Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Про це повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі українського телемарафону, передає УНН.

"Немає ніякої конспірології, немає ніякого конфлікту, тим більше конфлікту між Верховим головнокомандувачем і просто Головнокомандувачем. Це єдина вертикаль у військовий час. Всі питання щоденно, багато разово вирішуються саме в прямій комунікації між вертикаллю Верховного головнокомандувача та Головнокомандувача, тому, будь ласка, не спекулюйте на цьому. Це тільки додає можливості вести інформаційні компанії нашим опонентам, нашим ворогам", - сказав Подоляк.

Він наголосив, що немає ніякого внутрішнього розбрату та немає ніяких конфліктів.

"І бути не може", - додав Подоляк.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що непорозумінь з Генштабом ЗСУ щодо дозволів на виїзд військовозобов'язаних немає.

У Генеральному штабі Збройних сил України 5 липня повідомили, що військовозобов'язані не можуть покидати місце проживання без дозволу військкомату.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вказав, що військове командування найближчими днями не перешкоджатиме пересуванню по регіонах військовозобов’язаних, оскільки таких вказівок не було.

Згодом у Генштабі уточнили, що на пересування в межах області — дозволу не треба, як і на пересування в межах міста Києва та Київської області. Якщо людина виїжджає за межі області, вона має прибути до керівника ТЦК, уточнити свої дані й отримати такий дозвіл.

Після цього у традиційному вечірньому зверненні Зеленський зауважив, що у суспільстві з'явилося багато суперечок щодо рішення Генштабу ЗСУ про затвердження порядку отримання якихось дозволів для військовозобов’язаних, призовників і резервістів. І що бачить різні оцінки такого рішення, що є нерозуміння й навіть обурення в суспільстві.

В результаті Генеральний штаб ЗСУ ухвалив рішення про скасування дії порядку надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на виїзд за межі місця проживання.

Поделиться в соц. сетях: