Ентоні Блінкен розповів Дмитру Кулебі про зустріч російської та американської делегацій у Женеві 10 січня.
 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову із державним секретарем США Ентоні Блінкеном, в якій сторони узгодили позиції щодо стримування російської агресії. Про це повідомляє МЗС.
 
Зазначається, що Ентоні Блінкен розповів Дмитру Кулебі про зустріч російської та американської делегацій у Женеві 10 січня.
 
Зазначається, що керівники зовнішньополітичних відомств узгодили подальші кроки України та США, зокрема, враховуючи наступні дипломатичні контакти з РФ у форматі Ради НАТО - Росія та Постійної ради ОБСЄ.
 
Крім того, Кулеба та Блінкен обговорили подальше втілення комплексного пакету стримування Росії від подальшої агресії, зокрема, жорсткі економічні санкції проти РФ та практичне зміцнення обороноздатності ЗСУ.
 
Держсекретар США підтвердив непохитну підтримку Штатами суверенітету й територіальної цілісності України. Сторони відзначили взаємну прихильність до дипломатичного принципу "ніяких домовленостей щодо України без України".
 
“Завдяки активній дипломатичній роботі Україна має потужну міжнародну підтримку. Серед наших партнерів зростає розуміння, що євроатлантичний простір буде у безпеці лише тоді, коли Україна буде в безпеці. Ми разом активно втілюємо цю безпекову формулу. Переговори у Женеві довели, що наша сила полягає в єдності та узгодженості позицій на тлі російських ультиматумів”, - заявив Дмитро Кулеба.

Поделиться в соц. сетях: