Полонених з "Азовсталі", які перебувають на території ОРДЛО, може бути більше, ніж 2,5 тис. осіб.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ з нагоди Дня журналіста, передає УНН.

Глава держави зазначив, що полонених з “Азовсталі”, які перебувають на території ОРДЛО, може бути більше, ніж 2,5 тис. осіб.

Щодо поводження з цими полоненими, зокрема намірів провести так званий публічний трибунал, Володимир Зеленський зазначив, що не готовий коментувати плани росіян, оскільки вони їх постійно змінюють, і на цьому питанні багато людей роблять собі піар.

Стосовно того, чи катують цих людей, Президент висловив переконання, що російській стороні невигідно це робити, тому що вони — “публічні полонені”, за станом яких стежить світова спільнота.

За словами Зеленського, перемовинами щодо обміну полоненими між Україною та Росією, зокрема й щодо військових, які вийшли із заводу “Азовсталь” у Маріуполі, займається Головне управління розвідки Міністерства оборони України, завдання якого — повернути українських громадян додому.

“Ми знаємо, про що з росіянами можна домовлятися, знаємо цю ціну. Ми знаємо, що не можна довіряти. ГУР має займатися цим питанням і дати результат. Результат єдиний — повернути людей додому”, — сказав Володимир Зеленський.

Поделиться в соц. сетях: