Офіс Президента України опублікував укази Володимира Зеленського про звільнення Руслана Хомчака з посади Головнокомандувача Збройних Сил України та призначення його першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, передає УНН.

Так, опубліковано указ № 319/2021 Зеленського про звільнення Хомчака з посади Головнокомандувача Збройних Сил України.

Також Зеленський указом № 322/2021 призначив Хомчака першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Окрім того, опубліковані укази Президента про призначення Валерія Залужного Головнокомандувачем Збройних Сил України, та про звільнення Коваля з посади першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Додамо, що Зеленський прокоментував перестановки в ЗСУ.

“Сфера оборони має функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками”, — наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що слід активізувати роботу як у Міністерстві оборони, так і в Збройних Силах.

“Ротації чи заміна керівників не мають розглядатися як щось надзвичайне. Якщо є потреба змінити керівний погляд на конкретному напрямку, це потрібно робити”, — сказав Володимир Зеленський.

Президент очікує, що на всіх рівнях у Збройних Силах, Міністерстві оборони та в структурах сектору безпеки буде налагоджена взаємодія, яка допоможе не припускатися помилок і дасть змогу підвищити ефективність захисту України.

Прессекретар Президента України Сергій Никифоров заявив, що головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак йде з посади за рішенням Президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, Зеленський звільнив низку посадовців СБУ. В Офісі Президента пояснили причини.

Поделиться в соц. сетях: