Народний депутат від "Слуги народу" Сергій Демченко, який живе в Дніпропетровській області, приховав більшість своїх активів від обов'язкового декларування, переписавши їх на підставних осіб.

Про це повідомило "Delo.ua". Зокрема, 10 земельних ділянок в Дніпрі по 2 га кожен були переписані на подругу Демченка, адвокатку Олександру Август. Вона ж є однією із засновниць ТОВ "Яворницький", за якою закріплений той же контактний номер, що і за фірмою "Позитив" Демченка, а також за компанією "Єрмо і К".

Останню пов'язують з суддею Сергієм Бабієм – в спільному користуванні Бабія і Демченка перебуває приміщення в Дніпрі площею 111 кв. м.

"У цей же час бізнес-жилку несподівано проявила 70-річна мама Демченка Зоя Петрівна, яка недавно переписала свою прибуткову будівельну компанію "Макарленд" на 28-річного Максима Пирогова, який є давнім другом депутата Демченка і його адвокатом", – розповіло видання.

На будівельну фірму "Макарленд" оформлено 7 земельних ділянок в Макарівському районі Київської області загальною площею 20 га з цільовим призначенням – для житлової забудови і промисловості. Мати Демченка продала всі ці активи одного свого сина всього за тисячу доларів.

Нардеп Демченко приховав від НАБУ прибуткові компанії і гектари землі – ЗМІ

За адресою реєстрації "Макарленд" в Києві зареєстрована ще одна фірма Демченка – "Девелопмент Солюшенс", додало ЗМІ.

"У червні 2021 року цю компанія безкоштовно отримала у власність 21 земельну ділянку в Бориспільському районі загальною площею 5,2502 га з цільовим призначенням "для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд". За даними журналістів, в отриманні цього приємного подарунку Демченку допоміг друг – ексглава Бориспільської РДА Андрій Гриненко", – йдеться в статті.

ЗМІ також поділилося списком нерухомості, яку приховує Демченко. У нього входить півдесяток приміщень і квартир в Дніпрі і області. Фіктивним власником всієї цієї нерухомості є друг і партнер депутата Демченка Ігор Головко, фірма якого зареєстрована за тією ж адресою, на якій зареєстрована фірма 70-річної мами депутата.

Крім того, за словами ЗМІ, компанія помічниці нардепа Тетяни Угленко виявилася єдиним учасником і переможцем ряду обласних тендерів на суму 12,44 млн грн.

"Поза всякими сумнівами, всі ці дані повинні зацікавити НАБУ і НАПК", – констатувало видання.

Поделиться в соц. сетях: