Нардеп, який потрапив під американські санкції, заперечує своє усунення і говорить про "аферистів" в партії.

Виключений з фракції Слуга народу нардеп Олександр Дубинський більше не є головою Київської обласної організації президентської партії. Про це заявив заступник голови парламентської фракції Євгенія Кравчук УП 14 березня.

Зазначається, що Дубинського позбавили посади під час конференції осередку партії Слуга народу, що відбулася в неділю.

Напередодні ввечері розпорядження про скликання такої конференції видав голова партії Олександр Корнієнко на вимогу колег, які представляють Київську область.

Замість Дубинського місцеву організацію очолив нардеп, член комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Андрій Мотовіловець.

Нагадаємо, що Олександра Дубинського виключили зі Слуги народу ще 1 лютого, після того, як він потрапив під американські санкції.

При цьому 13 березня на з'їзді партії його обрали від київської обласної організації до нової установи всередині партії - Національна рада громад, що викликало масштабні дискусії в соціальних мережах.

Коментуючи намір про своє усунення Дубинський 13 березня написав у своєму каналі в Telegram, що в Слугу народу "аферисти з Банкової зайнялися шахрайством".

Вранці 14 березня Дубинський опублікував у Telegram нібито заяву ради Київської обласної організації Слуги народу, в якій йдеться про довіру йому з боку партії і засуджуються "шахрайські методи в партійному будівництві".

Пізніше депутат додав: "з'явилася фальшива інформація від аферистів і шахраїв, які заявили, що вже нібито відбулася конференція Київської обласної організації".

Поделиться в соц. сетях: