Засуджений, за даними слідства, розміщував в інтернеті коментарі із закликами до насильства щодо правоохоронців і президента країни.

У Білорусі суд засудив місцевого жителя до п'яти років ув'язнення за пости в соцмережах з нібито образами Лукашенка і закликами до насильства до правоохоронців. Про це в понеділок, 19 квітня, повідомила прес-служба прокуратури Вітебської області.

"За сукупністю злочинів суд призначив обвинуваченому остаточне покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з відбуванням у виправній колонії в умовах посиленого режиму", - наголошується в повідомленні обласної прокуратури.

В ході судового розгляду встановлено, що обвинувачений з жовтня 2019 року по липень 2020 року розміщував в інтернеті коментарі із закликами "до насильства щодо співробітників правоохоронних органів і президента Республіки Білорусь, а також образи на адресу глави держави".

"З урахуванням представлених держобвинувачем доказів судова колегія у кримінальних справах Вітебського обласного суду визнала фігуранта справи винним в умисних діях, спрямованих на збудження соціальної ворожнечі за ознакою іншої соціальної приналежності, в публічній образі президента Білорусі і погрозі насильством щодо президента республіки з метою перешкодити його законній діяльності, примусу до зміни характеру цієї діяльності, з помсти за виконання службових обов'язків", - йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, свою провину в протиправних діяннях обвинувачений визнав частково.

Обвинувачений ще може оскаржити вирок в апеляційному порядку.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...