США мають намір виконати зобов'язання, які президент Джо Байден і президент Володимир Зеленський обговорювали близько двох тижнів тому, наголосив держсекретар.

Вашингтон має намір повною мірою виконати зобов'язання перед Україною в сфері безпеки. Про це в понеділок, 13 вересня, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен на слуханнях в комітеті із закордонних справ Палати представників Конгресу США в світлі виведення американських сил з Афганістану.

Про це Блінкен заявив, відповідаючи на питання конгресмена Браяна Фіцпатріка (республіканець від штату Пенсильванія). Той запитав держсекретаря, чи зможе вашингтонська адміністрація підтвердити, що має намір зробити все можливе для підтримки "друзів в Україні у разі російської агресії і друзів на Тайвані в разі китайської агресії".

"Абсолютно точно. Ми виконаємо наші зобов'язання. Ми виконаємо наші зобов'язання перед Тайванем, відповідно до закону про відносини з Тайванем. Ми виконаємо зобов'язання перед Україною, в тому числі, до речі, ті, які президент США Джо Байден і президент України Володимир Зеленський обговорювали лише близько двох тижнів тому", - наголосив держсекретар США.

Поделиться в соц. сетях: