Бебі Нетаньяху подав кілька скарг до поліції щодо погроз завдати шкоди йому та його сім'ї.

В Ізраїлі в неділю, 5 грудня, чоловікові висунули звинувачення у домаганнях: він у Twitter погрожував зґвалтувати Сару Нетаньяху, дружину колишнього прем'єр-міністра та нинішнього лідера опозиції, повідомляє The Times of Israel.

Йдеться про 55-річного Боазе Дрорі та твіти, які він опублікував у 2019 році. У його постах "в презирливій та образливій формі" обговорювалася тема привабливості Сари Нетаньяху. Зокрема, він описував статевий акт, який би здійснив, якби він був "такий патріотичний". В ізраїльському законодавстві пости такого змісту підпадають під визначення "сексуальних домагань".

"В описаному повідомленні підсудний сексуально домагався Сари Нетаньяху, звертаючись до неї з презирством і таким чином, що принижує її стать і сексуальність", - йдеться у звинуваченні.

У серпні 2020 року, після першого допиту Дрорі, тодішній прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху звинуватив генерального прокурора в скандальному ігноруванні погроз на адресу його сім'ї, стверджуючи, що в результаті він наражає їх на небезпеку. У відповідь прокурор заявив, що для цього твердження немає підстав.

Наступного дня Сара Нетаньяху заявила в інтерв'ю, що зазнала сексуального насильства з боку демонстрантів, які протестували проти прем'єр-міністра — через їхні кулі у формі статевих органів. У результаті Нетаньяху подав кілька скарг до поліції щодо погроз завдати шкоди йому та його сім'ї.

Поделиться в соц. сетях: