Через Фемініста і Нігерійця, яких убили на нещодавньому ярмарку, розгорівся скандал в соціальних мережах.

Мер іспанського міста Хіхон - Ану Гонсалес скасувала традиційну кориду через "неполіткоректні" імена биків - Фемініст і Нігерієць, яких було вбито на останньому заході. Про це 18 серпня повідомило агентство Europe Press.

Міська рада більше не збирається виділяти гроші на ярмарок кориди Бегонья, яка проходила 13, 14 і 15 серпня в Хіхоні, бо її організатори "перетнули кілька "червоних ліній".

Гонсалес відзначила, що в місті створили систему рівності, яка передбачає можливість інтеграції людини будь-якої національності. У цьому зв'язку тварин не варто використовувати для "формування ідеології, що суперечить правам людини".

Представники опозиційної Народної партії заявили, що мер "робить із себе посміховисько", і оголосили про збір підписів проти скасування кориди.

 

Заводчики натомість вказали, що, згідно із правилами, бійцівська худоба отримує імена по материнській лінії, і в цьому "немає соціального і політичного контексту". Бики, через які розгорівся скандал, походять від корів Фемініста і Нігеріана.

Поделиться в соц. сетях: