Підозрюваний вимагав звільнення Аафії Сіддікі – пакистанського нейробіолога, підозрюваного у зв'язках з Аль-Каїдою, стверджують ЗМІ.
 

В американському місті Коллівілль у штаті Техас силовики провели штурм синагоги, яку захопив разом із чотирма заручниками невідомий чоловік. Про це повідомляє місцевий сайт WFAA у неділю, 16 січня.
 
Наголошується, що підозрюваного було вбито. Він помер від вогнепальних поранень. Заручники не постраждали.
 
Влада встановила особу підозрюваного, але на цей час не може оприлюднити його ім'я. При цьому ЗМІ стверджують, що це Мохаммад Сіддікі. Він вимагав звільнення його сестри Аафії Сіддікі – пакистанського нейробіолога, підозрюваного у зв'язках з Аль-Каїдою. Раніше вона була засуджена американським судом до 86 років ув'язнення за звинуваченням у терористичній діяльності та вбивстві американського військовослужбовця.
 
Водночас адвокат Аафії Сіддікі заявила, що чоловік, який захопив заручників, не є братом її підзахисної. Адвокат сказала, що Аафія Сіддікі засудила захоплення заручників і закликала до їхнього звільнення.
 
Раніше повідомлялося, що в Англії чоловік кілька днів тримав у заручниках сина. Він забарикадувався у квартирі зі своєю восьмирічною дитиною.
 
 

Поделиться в соц. сетях: