США залишають за собою право відповісти Росії, заявив представник Держдепартаменту Сполучених Штатів.

США вважають відповідь Росії на свої санкції ескалацією, яка викликає жаль. Про це в п'ятницю, 16 квітня, повідомляє CNN, посилаючись на представника Держдепартаменту.

За його словами, Вашингтон не зацікавлений в ескалації, проте залишає за собою право відповісти на дії Росії проти США.

"Наші недавні дії були пропорційними і належними. Не в наших інтересах потрапити в цикл ескалації, але ми залишаємо право відповісти на будь-які відповідні російські заходи", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що напередодні МЗС РФ оголосив про висилання 10 американських дипломатів, про обмеження практики короткострокових поїздок дипломатів по лінії Держдепу, повне припинення практики найму дипмісіями США адміністративно-технічних працівників з числа російських громадян і третіх країн та інші заходи. Також у списку санкцій опинилися вісім чинних і колишніх американських високопосадових чиновників і діячів, які, на думку російського дипвідомства, "причетні до розробки і реалізації антиросійського курсу".

Нагадаємо, напередодні президент США Джо Байден підписав указ про нові санкції проти Росії.

Пізніше він виступив із заявою, у якій висловив впевненість, що і Росія, і США прагнуть до миру, у зв'язку з чим, за його словами, зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним має відбутися.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...