Чоловік нібито планував теракти та напади на співробітників правоохоронних органів і військовослужбовців.

Російська ФСБ відзвітувала про затримання в Черкеську нібито прихильника Правого сектору, який готував напади на співробітників правоохоронних органів та військовослужбовців. Про це повідомляє російське видання Интерфакс з посиланням на Центр громадських зв'язків ФСБ.

"У Черкеську (Карачаєво-Черкеська республіка, КЧР) виявлено та затримано місцевого жителя - громадянина Російської Федерації, 1992 року народження, який виношував наміри щодо вчинення терористичних акцій щодо співробітників республіканських правоохоронних органів і військовослужбовців під патронажем організації Правий сектор РФ)", - йдеться у повідомленні.

За даними російської спецслужби, після атак росіянин планував виїхати в Україну.

"За адресою його проживання, а також в обладнаній ним схованці виявлено два саморобні вибухові пристрої, потужністю близько 3 кг у тротиловому еквіваленті кожне, компоненти для виготовлення СВУ, схеми підходів до будівель прокуратури та військкомату, у засобах зв'язку, що використовуються - листування з активними учасниками організації сектор, що викриває його злочинні наміри, та символіка екстремістської організації", - стверджують у ФСБ.

Там також заявили, що затриманий "дає свідчення".

Слідчим підрозділом ФСБ порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 30 п. "а" ч. 2 ст. 205 (приготування до терористичного акту) та ч. 2 ст. 282.2 (участь в екстремістській організації) КК РФ.

Поделиться в соц. сетях: