Український президент візьме участь у святкуванні 230-ї річниці прийняття Конституції Польщі.

Президент України Володимир Зеленський 3 травня відвідає Польщу. Про програму візиту повідомили в прес-службі президента Польщі Анджея Дуди.

Візит Зеленського буде приурочений до святкування 230-річчя прийняття Конституції Польщі. У свою чергу Дуда відвідає Україну на День Незалежності.

"3 травня президент України Володимир Зеленський відвідає Польщу, щоб зустрітися з президентом Анджеєм Дудою", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що двосторонні відносини обговорили глава бюро міжнародної політики Польщі Кшиштоф Щерський і радник із закордонних справ президента України Ігор Жовква.

Зокрема, вони обговорили дії російської армії в Чорному морі і на сході України.

"Залишилася екіпірування, атакуючі здібності. Ми маємо справу з помірним виведенням військ. Українська сторона розглядає цю ситуацію як паузу в напруженій ситуації", - повідомив Щерський.

Також йшлося про головування Польщі в ОБСЄ в наступному році. "Ми розглядали різні сценарії підвищення ролі ОБСЄ в стабілізації ситуації на сході України", - повідомив Щерський.

Крім того, порушувалося питання підтримки України на форумі НАТО і ЄС. "Польща переконає своїх союзників відкрити і розвивати відносини з Україною", - запевнив Щерський.

Поделиться в соц. сетях: