Деякі учасники незадоволені коронавірусною політикою уряду, інші - заперечують дієвість і безпеку вакцин.

У Німеччині відбулися чергові протести проти COVID-обмежень та вакцинації, проте цього разу зібралися й контрдемонстрації. Про це повідомляє dpa у неділю, 16 січня.

Зокрема, у Гамбурзі суд заборонив проведення акції антивакцинаторів, також було відхилено й апеляцію, але близько 3 тисяч людей все одно зібралися на протест. Спочатку організатори анонсували 15 тисяч. При цьому близько тисячі людей вийшли на контрдемонстрацію, виступаючи за "солідарність та просвіщання на противагу конспірологічним ідеологіям".

Також у Фрейбурзі протест проти коронавірусної політики уряду зібрав близько 6 тисяч учасників – контрдемонстрація була меншою.

При цьому в обидва міста стягнули значні сили поліції, щоб запобігти конфліктам між двома групами пікетників.

Крім того, у Дюсельдорфі на протест із гаслами проти обов'язкової вакцинації вийшли близько 7 тисяч людей, мітинг пройшов спокійно. У кількох десятках випадків людей оштрафували за ігнорування масок, одного затримали за носіння ножа.

У свою чергу, керівник федерального Офісу захисту конституції Томас Хальденванг заявив про новий тип загроз з боку учасників протксту проти політики уряду. Як пояснив чиновник, цих людей не можна чітко класифікувати як крайніх правих чи крайніх лівих, їх не поєднує конкретна ідеологія, проте спільною для них є зневага до демократичних інституцій та представників влади.

"Незалежно від теми - коронавірус, міграційна політика або катастрофічні повені - деякі з тих самих людей намагаються створити враження, що держава не справляється і нічого не робить", - сказав Хальденванг.

Поделиться в соц. сетях: