Церква має припинити використовувати сексуальну орієнтацію та гендерну ідентифікацію як привід для звільнення, вважають учасники ініціативи #OutInChurch.

У Німеччині 125 співробітників римсько-католицької церкви заявили про свою приналежність до ЛГБТ-спільноти. Про це повідомляє dpa у понеділок, 24 січня.

Вказано, що серед тих, хто вчинив камінг-аут, є священики, пастори-референти та керівники католицьких громад, викладачі та викладачки релігійних шкіл, співробітники та співробітниці церковної адміністрації. Вони закликали інших католиків приєднатися до ініціативи #OutInChurch.

Вони вимагали зміни церковного трудового права. Так, католицька церква має припинити використовувати сексуальну орієнтацію та гендерну ідентифікацію як привід для звільнення.

Крім того, вони закликають прибрати з церковного вчення дискредитуючі заяви щодо статі та сексуальності та хочуть "повного доступу до всіх сфер діяльності та занять у церкві без дискримінації".

Стверджується, що "застарілі положення церковної доктрини" про сексуальність і гендер необхідно переглянути "на основі богословських та гуманітарних наукових даних".

Поделиться в соц. сетях: