У країні карантинні правила дозволяють працювати перукарським та спортивним залам, а музеї та театри зачинені.

У Нідерландах у четвер, 20 січня, на знак протесту проти карантинних обмежень багато закладів культури на один день "змінили" вид своєї діяльності. Про це повідомляє ВВС.

Згідно з карантинними правилами в країні, музеї, театри, бари та кафе не можуть працювати, але можуть працювати перукарні та спортивні зали.

У Концертгебау провели оркестрову репетицію у супроводі перукарських послуг на сцені. Голландським оркестрам можна репетирувати, але не можна допускати глядачів.

В оркестрі заявили, що вони були створені, щоб "збагатити життя силою симфонічної музики у той час, коли всім потрібне натхнення".

Директор музею Ван Гога Емілі Горденкер сподівається, що цей протест висвітить непослідовність у політиці уряду.

"Відвідування музею - це безпечне відвідування, і воно так само важливе, як і похід до манікюрного салону, а, може, і важливіше. Ми просто просимо їх бути послідовними… створювати правила таким чином, щоб усі їх розуміли. Наразі цього, здається, не вистачає", - сказала директор музею Ван Гога.

Культурний центр Де Балі в Амстердамі оминув правила, відкрившись як релігійна організація. Галерея Мауріцхейс у Гаазі організувала спортивні тренування. Художній музей Панорама Месдаха пропонував заняття для розвитку розуму.

Влада заявила, що подібні "культурні" протести неприпустимі, хоч би як стильно вони не виглядали.

 

 

 

Поделиться в соц. сетях: