"Безвідповідальність і повна непередбачуваність з боку Заходу" стає "абсолютною нормою їхньої поведінки", стверджують у МЗС Білорусі.

Глава МЗС Білорусі Володимир Макей стверджує, що "Захід" хоче зробити з Білорусі "другу Україну". Про це повідомляє агентство БелТА у вівторок, 20 липня.

"З нас хочуть створити другу Україну. Але це буде ще більш "гаряча точка" на карті. І ми, природно, рішуче маємо намір не допустити цього", - сказав Макей.

Міністр стверджує, що стосовно Білорусі західні країни "ведуть гру без правил".

"Безвідповідальність і повна непередбачуваність з боку Заходу - це сьогодні стає абсолютною нормою їхньої поведінки. І те, що відбувається відносно Білорусі, виходить за межі людського розуміння. Йде гра без правил. І нам у цій ситуації намагатися грати за якимись правилами теж дуже складно. Тому ми будемо змушені реагувати адекватно до розвитку обстановки", - додав Макей.

За словами Макея, Мінськ не має наміру "спалювати мости".

"Не санкційним шляхом, ні, тим більше, військовим. І ми говорили про це завжди. І навіть у цих умовах, коли проти Білорусі фактично розв'язана торгово-економічна, політична війна, аж до терористичних загроз, ми вважаємо, що є можливість для діалогу", - сказав міністр.

"Ми не збираємося спалювати за собою мости. Ми завжди говоримо нашим партнерам про те, що необхідно зупинитися, задуматися, до чого можуть призвести ті чи інші дії, і виробити такі кроки, які дозволили б заспокоїти ситуацію і не порушувати тендітну стабільність у регіоні", - резюмував Макей.

Поделиться в соц. сетях: