Депутат заявив, що пишається російським триколором, проте вважає, що прапор Перемоги - це "символ супердержави, що відроджується".

У Держдумі запропонували зробити радянський прапор державним прапором Росії. Цю пропозицію вніс так званий депутат Держдуми від Криму Михайло Шеремет, повідомляє РІА Новости.

"Сьогодні західні країни фактично оголосили війну прапору Перемоги, повсюдно забороняючи його. Вони бояться цього символу, тому що червоний прапор перемоги нагадує їм про велич нашого народу і нашу велику перемогу. Я думаю, що настав час визнати прапор Перемоги нашим державним прапором", - наголосив він.

За словами Шеремета, під прапором СРСР "діди воювали" під час Другої світової війни, а сьогодні під ним армія РФ нібито "протистоїть неонацистам, які відродилися в Україні та вміло приховують довгі роки свою подобу в західних країнах".

Він заявив, що пишається російським триколором, проте вважає, що на нинішньому етапі розвитку Росії прапор Перемоги - це "символ супердержави, що відроджується".

Поделиться в соц. сетях: