Сьогодні вранці, 2 червня, із білоруського міста Гродно виїхав ешелон з військовою технікою. Кінцева точка - Брестська область, яка знаходиться в 50 км від кордону з Україною. Про це повідомляє Telegram-канал "Беларускі Гаюн", пише УНН. 

"Понад 50 одиниць техніки перекидають із Гродно до Брестської області", - йдеться у повідомленні Telegram-каналу "Беларускі Гаюн".

Як зазначається, 1 червня в Гродненській області, на залізничних станціях "Коробчиці" та "Свислоч" йшло навантаження техніки, серед яких: 37 одиниць БМП, 5 ЗРК 9К33М3 "Оса", 2 Урали, БРДМ-2, БТС-4, 2 одиниці основ для ЗРК "Оса" під тентом. Вся техніка належить збройним силам республіки білорусь, на багатьох машинах можна помітити розпізнавальний знак - червоний квадрат, вказує "Беларускі Гаюн".

"Сьогодні в районі 08:00 цей ешелон виїхав із Гродно. О 10:00 вже був помічений у Барановичах, а також у аг. Лісовий. Через 40 хвилин у районі аг. Доманово (Івацевичський район) та об 11:00 у м. Івацевичі у напрямку на Брест", - йдеться в повідомленні.

Крім того вказано, що більшість цієї техніки стояла в Хойніках з 7 травня, завантажена на ешелон (пункт 22). За інформацією "Беларускі Гаюн", раніше її використали для зміцнення кордону з Україною на Гомельщині. Інша ж менша частина також використовувалася для посилення кордону з Польщею, а тепер її перевозять у напрямку Бреста, відзначає "Беларускі Гаюн".

Поделиться в соц. сетях: