Частина облікових записів здійснювала інформаційні нападки на уряд Лівії, а інша вела інформаційну операцію в ЦАР, заявили в соцмережі.

Соціальна мережа Twitter видалила 66 акаунтів, пов'язаних з Росією, які просували її інтереси в Центрально-Африканській Республіці, Лівії та Сирії. Про це із посиланням на прес-службу соцмережі повідомляє ТАСС у четвер, 2 грудня.

"Ми видалили групу з 16 акаунтів <...>, які намагалися [провести] інформаційну операцію в Центрально-Африканській Республіці", - йдеться у повідомленні.

"Ми також видалили групу з 50 акаунтів, яка здійснювала нападки на цивільний уряд Лівії та діячів, які його підтримують, і при цьому значною мірою висловлювала підтримку геополітичній позиції Росії у Лівії та Сирії", - додали в компанії.

Загалом соцмережа останнім часом видалила 3 ​​465 облікових записів, які ведуть кампанії з маніпуляції громадською думкою.

"Усі акаунти та весь опублікований контент, що стосуються цих операцій, були назавжди видалені із сервісу", - наголосив Twitter.

Поделиться в соц. сетях: