Кошти будуть виділені Афганістану через критичну ситуацію, що склалася в економіці країни.

Світовий банк виділить зі спеціального фонду Афганістану допомогу у розмірі 280 мільйонів доларів. Про це у п'ятницю, 10 грудня, повідомляє Le Figaro.

Повідомляється, що кошти з Цільового фонду відновлення Афганістану (ARTF), яким управляє Світовий банк, будуть виділені через критичну ситуацію в економіці країни.

Гроші до кінця цього року будуть переведені на рахунки ЮНІСЕФ і Світової продовольчої програми, які повинні взяти на себе забезпечення допомоги афганцям.

"Це рішення є першим кроком до перерозподілу коштів із портфеля ARTF для надання гуманітарної допомоги афганському народу в цей критичний час", - сказано у заяві Світового банку.

Організація уточнює, що ЮНІСЕФ отримає 100 мільйонів доларів, а WFP – 180 мільйонів доларів. У Світовому банку вважають, що ці кошти дозволять ЮНІСЕФ "надати 12,5 мільйонам людей базові та основні медичні послуги, а також провести імунізацію одного мільйона людей". У свою чергу, WFP зможе надавати продовольчу допомогу 2,7 мільйонам людей та допомогу майже 840 тисячам матерів та дітей з харчуванням.

Поделиться в соц. сетях: