Після семи тижнів спаду у світі знову фіксується збільшення кількості хворих. Однак у ВООЗ кажуть про спад другої хвилі.

Вперше за останні сім тижнів у світі зафіксувала зростання захворюваності на коронавірус. Про це заявив на брифінгу в понеділок, 1 березня, генеральний директор організації Тедрос Аданом Гебреісус, передає ТАСС.

"Вперше за сім тижнів ми бачимо, що кількість випадків зараження збільшується, - зазначив він. - У чотирьох із шести регіонів зафіксовано зростання".

Тим часом ВООЗ в РФ Меліта Вуйнович в ефірі одного з телеканалів зазначила, що друга хвиля пандемії коронавірусу ще не закінчилася, хоча помітно йде на спад.

"Друга хвиля не закінчилася, хоча вона добре йде на спад", - зазначила вона, додавши при цьому, що в деяких країнах спостерігається підйом захворюваності.

Вуйнович підкреслила важливість дотримання заходів щодо захисту від коронавірусу, оскільки він швидко поширюється, а у населення ще не сформований імунітет.

"Це означає, що недостатньо людей мають імунітет, щоб не захворіти, і через це, на жаль, ми не можемо говорити про закінчення пандемії", - сказала Вуйнович, додавши, що людство зможе контролювати пандемію, коли 75% населення матиме імунітет.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...