США не прийматимуть жодних рішень щодо ситуації в Україні без консультацій з керівництвом країни, заявила перший заступник Держсекретаря США.
 

Представники США на переговорах про гарантії безпеки в Женеві обговорили питання розміщення ракет у Європі, заявили свою позицію щодо обмежень на приймання нових країн у НАТО та розповіли про санкції проти РФ в разі її вторгнення в Україну. Про це повідомляє ТАРС.
 
"Ми ясно заявили, що США відкриті обговорювати майбутнє конкретних ракетних систем у Європі у світлі (припинення дії. - Ред.) Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності", - сказала перший заступник Держсекретаря США Венді Шерман, яка очолила американську делегацію.
 
Також вона заявила, що Білий дім не погоджується з обмеженнями на приймання нових країн у НАТО.
 
"Ми нікому не дозволимо зупинити політику відкритих дверей до НАТО, яка завжди була центральною для Альянсу", - наголосила Шерман.
 
Також дипломат наголосила, що США не прийматимуть жодних рішень щодо ситуації в Україні без попередніх консультацій з керівництвом країни.
 
Також на переговорах про гарантії безпеки сторони обговорили питання військових навчань у Європі.
 
Зокрема, йшлося про встановлення взаємних обмежень на масштаби військових навчань у регіоні і "підвищення прозорості цих навчань на взаємній основі".
 
Щодо можливого вторгнення Росії в Україну, то США ухвалять фінансові санкції щодо ключових російських інститутів, додала Шерман.

Поделиться в соц. сетях: