Лікарі виявили чотири випадки кору серед афганців, які нещодавно прибули до США, після чого польоти до США були тимчасово поставлені на паузу.

США тимчасово припинили приймати рейси з біженцями з Афганістану після кількох виявлених випадків захворювання на кір. Про це заявила в п'ятницю, 10 вересня, прес-секретар Білого дому Дженніфер Псакі.

"Польоти в США тимчасово поставлені на паузу на вимогу Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC) і в цілях обережності, оскільки були виявлені чотири випадки кору серед афганців, які нещодавно прибули до США", - сказала вона на брифінгу.

Дженніфер Псакі зазначила, що хворі афганці поміщені на карантин, а CDC відстежує їхні контакти. Вона додала, що від афганців, які в'їжджають до США, на цей момент вимагають робити щеплення від кору.

Раніше в п'ятницю агентство Associated Press (AP) повідомляло з посиланням на документ американської адміністрації, що опинився в його розпорядженні, про те, що спільна прикордонно-митна служба зупинила польоти до США рейсів з біженцями за рекомендацією CDC.

За даними AP, США проводять перевірку афганців, вивезених з Афганістану, в основному на двох базах - в Катарі й у ФРН (авіабаза Рамштайн). Також агентство зазначало, що багато хто з евакуйованих на Рамштайн пробули там більше 10 днів - понад той ліміт, який дозволений владою ФРН під час використання США німецької території для транзиту.

Поделиться в соц. сетях: