Невелика кількість американських дипломатів може бути залишена в країні, однак буде переміщена на захід до кордону України з Польщею.

США мають намір евакуювати співробітників свого посольства в Києві через ймовірне вторгнення Росії в Україну. Про це з посиланням на джерела повідомило у суботу, 12 лютого, агентство Associated Press.

За даними агентства, Держдепартамент у суботу оголосить про те, що всім співробітникам дипмісії необхідно залишити Україну з побоювань вторгнення в країну, яке готується Росією.

За словами джерел агентства, невелика кількість американських дипломатів може бути залишена в країні, однак буде переміщена на захід до кордону України з Польщею.

Раніше у п'ятницю помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати йдуть на подальше скорочення чисельності персоналу свого посольства в Україні та закликають усіх американців негайно залишити цю країну.

"На даному етапі ми хочемо висловитися гранично чітко: будь-який американець, який перебуває в Україні, повинен виїхати якнайшвидше - протягом найближчих 24-48 годин", - додав він.

Нагадаємо, президент США Джо Байден у ході переговорів з лідерами низки країн Євросоюзу та НАТО у п'ятницю, 11 лютого, заявив їм, що напад РФ на Україну розпочнеться 16 лютого.

Цього ж дня агентство Bloomberg із посиланням на розвідку США повідомило, що Росія планує розпочати повномасштабне вторгнення на територію України 15 лютого.

Поделиться в соц. сетях: