Переговори американського президента Джо Байдена та глави РФ Володимира Путіна у Женеві розпочнуться сьогодні і триватимуть біля 4-5 год, після чого кожен з лідерів проведе пресконференцію. Про це пише УНН з посиланням на Білий дім.

Отже, близько 13:00 очікується прибуття президента Путіна — він повинен першим прибути на віллу, де відбудеться зустріч. По прибутті його привітає президент Швейцарії Гі Пармелен, президент Байден прибуде після президента Путіна, і його також проведуть всередину.

Сторони орієнтуються на чотири-п’ять годин перемовин без запланованих перерв чи формального обіду, тож вони “не розділять трапезу”, а за результатами саміту кожен із лідерів проведе власну пресконференцію.

На переговорах у вузькому складі крім Байдена і Путіна будуть присутні держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Зустріч супроводжуватимуть кілька перекладачів.

Зустріч президентів РФ і США відбудеться 16 червня в Швейцарії на женевській віллі Ла Гранж. Це буде перша зустріч Володимира Путіна з Джо Байденом з моменту обрання останнього президентом США. До цього політики один раз зустрічалися в 2011 році в Москві: тоді Путін був прем’єром РФ, а Байден — віце-президентом США. Переговори американського президента Джо Байдена та глави РФ Володимира Путіна у Женеві триватимуть біля 4-5 год, після чого кожен з лідерів проведе пресконференцію.

Делегації Росії і США на саміті в Женеві будуть включати сотні людей — в сукупності близько 800 осіб.

Поделиться в соц. сетях: