Російський міністр назвав успіхи ЗСУ "короткочасними". Але при цьому у Києві їх намагаються видати за "великі", вважає він.

Російські окупаційні війська розширюють підконтрольну їм територію на українському Донбасі. Незабаром буде захоплено територію Луганської області, на яку претендують сепаратисти так званої "ЛНР". Про це сказав міністр оборони РФ Сергій Шойгу на засіданні колегії військового відомства у Москві у п'ятницю, 20 травня.

"Угруповання російських Збройних сил спільно з підрозділами "народної міліції" "Луганської" та "Донецької народних республік" продовжують розширювати контроль над територіями Донбасу. Наближається до завершення звільнення "Луганської народної республіки"", – сказав Шойгу.

Він звинуватив українських військових у тому, що вони нібито не випускають із міст та населених пунктів місцевих жителів, хоча евакуацію на Донбасі було оголошено у день російського вторгнення 24 лютого.

Також Шойгу назвав успіхи ЗСУ "короткочасними". Але при цьому у Києві їх намагаються видати за "великі", вважає російський міністр.

 

 

Поделиться в соц. сетях: