Щонайменше одну з них система ППО "Залізний купол" перехопила. Одна з ракет упала в місті Сдерот, поранивши місцевого жителя.
 

Радикали із сектора Газа запустили сім ракет по території Ізраїлю, тільки одна з них була перехоплена системою ППО. Про це в понеділок, 10 травня, повідомила прес-служба армії єврейської держави.
 
"Сім ракет були випущені із сектора Газа по ізраїльській території. Одна з них була перехоплена системою ППО Залізний купол", - йдеться в заяві військових.
 
Зазначається, що ще одна ракета впала на території палестинського приморського анклаву.
 
В армійській прес-службі повідомили, що одна людина постраждала внаслідок потрапляння протитанкової ракети по автомобілю в місті Сдерот.
 
Раніше військові заявляли, що радикали із сектора Газа запустили протитанкову ракету по території Ізраїлю. Сирени повітряної тривоги спрацювали в Єрусалимі і місті Бейт-Шемеш, попереджаючи жителів про ракетний обстріл. Пізніше в армії повідомили, що сирени також спрацювали на місцевості, прилеглій до сектору Газа.
 
Представник військового крила ХАМАС Бригади Аль-Кассам Абу Обайд заявив, що в Ізраїлю є час до 18.00 для виведення солдатів з районів мечеті Аль-Акса і Шейх Джаррах у Східному Єрусалимі.
 

Поделиться в соц. сетях: