Сейм Польщі визнав президента рф володимира путіна військовим злочинцем, а також засудив дії російської армії на території України. Про це повідомляє УНН з посиланням на Польське радіо.

"Сейм Республіки Польща рішуче засуджує акти тривалого насильства, військові злочини, злочини проти людства, акти геноциду, системні порушення прав людини та інші злочинні порушення міжнародного права, вчинені на території суверенної України збройними силами російської федерації разом із союзниками з наказом військових командувачів володимира путіна", - зазначається в резолюції.

Сейм Польщі закликав усі країни, які підтримують територіальну цілісність України, підтримати ініціювання та проведення судових розглядів у Міжнародному суді та міжнародному кримінальному суді, щоб притягнути до відповідальності путіна, членів Радбезу росії та командувачів збройними силами рф за вчинення злочинів.

"Загальнодоступні докази цих злочинів доводять визнання володимира путіна Сеймом Республіки Польща і міжнародним співтовариством військовим злочинцем", - йдеться в постанові.

Поделиться в соц. сетях: