На сесії саміту "Групи семи" у Великій Британії з зовнішньої політики учасники висловили підтримку територіальній цілісності України і готовність допомогти в її зусиллях щодо реформ.

Про це повідомила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у суботу, 12 червня, у Twitter, передає УНН.

"Україна займає важливе місце в нашому спільному порядку денному. “Велика сімка” підтримує територіальну цілісність України і готова допомогти в її зусиллях щодо реформування. Україні потрібні сильні інституції, що діють на основі верховенства права", - зазначила голова ЄК.

З її слів, на сесії з зовнішньої політики докладно обговорили східне сусідство ЄС.

“У той час, як Росія продовжує підривати європейську систему безпеки, ми можемо розраховувати на міцний трансатлантичний альянс для вирішення цієї проблеми", - додала фон дер Ляєн.

Лідери країн "Великої сімки" зібралися на саміт, який на цей раз проходить в очному форматі. Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон головує на триденному саміті на морському курорті Карбіс-Бей в графстві Корнуолл у Сполученому Королівстві.

Серед учасників саміту лідери США, Японії, Німеччини, Великої Британії, Франції, Італії та Канади, а також ЄС.

Також до участі в саміті запросили приєднатися лідерів Індії, Південної Кореї, Австралії, Південної Африки та інших країн.

Велика Британія в цьому році головує в G7, тому саміт проходить на її території.

Поделиться в соц. сетях: