Протестувальники незадоволені планами уряду Нідерландів запровадити сертифікат для перехворілих та вакцинованих від коронавірусу осіб.

У великому портовому місті в Нідерландах, Роттердамі, протести проти коронавірусних обмежень у п'ятницю, 19 листопада, переросли в заворушення - поліція відкрила попереджувальний вогонь. Про це повідомила Нідерландська телерадіомовна корпорація (НТК).

Зазначається, що жителі міста вийшли на вулиці на знак протесту проти посилення карантину в країні на тлі різкого збільшення захворюваності на COVID-19 та числа госпіталізацій.

Крім того, протестувальники незадоволені планами уряду запровадити сертифікат стосовно коронавірусу для перехворілих та вакцинованих осіб, але не для тих, хто має негативний тест на інфекцію.

 

У зв'язку із цим сотні роттердамців організували демонстрацію, яка незабаром перестала бути мирною. До району, де почалися протести, було направлено силовиків із метою відновлення порядку. Вигукуючи слово свобода, мітингувальники почали кидати камінням у поліцейських та запускати у їхній бік феєрверки.

 

Правоохоронці, у свою чергу, відкрили попереджувальний вогонь та використали водомети.

 

У ході заворушень одна поліцейська машина була спалена й одна - пошкоджена. Під час гасіння пожежники також були закидані камінням.

 

 

 

 

Поделиться в соц. сетях: