Глава американського Держдепу закликав увесь світ звернути увагу на те, що відбувається в і навколо України.

Країни Заходу не прагнуть поставити під загрозу безпеку Росії та її народу, відповідальність за ескалацію навколо України несе Кремль. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен на брифінгу в четвер, 20 січня.

"І якби я міг поговорити з російським народом, я б сказав йому, що ви заслуговуєте жити в безпеці, гідно, як і всі люди у всьому світі, і ніхто - ні Україна, ні Сполучені Штати, ні НАТО чи країни-члени - не прагне поставити це під загрозу", - сказав дипломат.

При цьому він нагадав, що у разі вторгнення російських військ в Україну громадяни РФ також зазнають втрат.

"Що дійсно загрожує вашій безпеці, так це безглузда війна з вашими сусідами в Україні з усіма наслідками, що випливають із цього. Насамперед для молодих людей, які ризикуватимуть або навіть віддаватимуть за це своє життя", - підкреслив Блінкен.

При цьому представник Вашингтона закликав увесь світ звернути увагу на те, що відбувається в і навколо України. Він заявив, що це "не віддалений регіональний конфлікт і не черговий приклад цькування з боку Росії", а на карту поставлені принципи, які робили світ безпечним і стабільним протягом десятиліть.

Поделиться в соц. сетях: