Москва прагне до зниження ризиків, забезпечення передбачуваності та вирішення розбіжностей через діалог, запевнив президент РФ.

Президент Росії Володимир Путін запропонував західним країнам нове "рівняння безпеки". Про це він сказав у відеозверненні до учасників Московської конференції з міжнародної безпеки, повідомляє прес-служба Кремля в середу, 23 червня.

"Росія висунула пропозицію про створення нового "рівняння безпеки". Воно повинно враховувати всі фактори, що впливають на стратегічну стабільність в їхньому взаємозв'язку. Переконані, що політична воля і готовність до компромісів здатні дати позитивний результат. Наочне свідчення тому - продовження Росією і США Договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь до 2026 року", - сказав Путін.

Він запевнив, що Москва нібито прагне до зниження ризиків, забезпечення передбачуваності та вирішення розбіжностей через діалог і конкретні домовленості, в тому числі в галузі контролю над озброєннями.

Раніше заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков пояснив, в чому полягає вироблення нового "рівняння безпеки" Росії і США. Воно враховує: ситуацію в космосі, проблематику кібербезпеки, стратегічні оборонні та стратегічні наступальні озброєння, стратегічні наступальні озброєння в неядерному оснащенні.

Нагадаємо, Путін назвав загрози світовій безпеці. За його словами, в РФ сподіваються, що серед керівництва країн НАТО візьмуть гору здоровий глузд і бажання розвивати конструктивні відносини.

Поделиться в соц. сетях: