Президент Росії доручив змінити законодавство про види зброї, яка може бути в цивільному обігу.

Президент Росії Володимир Путін після теракту в школі Казані доручив терміново опрацювати посилення правил обігу зброї. Про це у вівторок, 11 травня, повідомив його прес-секретар Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

"Окреме доручення було дано для того, щоб терміново було опрацьовано нове положення про види зброї, яка може бути в цивільному обігу, може бути на руках у населення, з урахуванням виду стрілецької зброї, яку використовував той, хто стріляв. Справа в тому, що іноді як мисливська зброя реєструються види стрілецької зброї, які в деяких країнах використовуються як штурмові гвинтівки, і так далі. Це теж буде Росгвардією терміново опрацьовуватися", - сказав він.

Президент РФ також обговорив трагедію в Казані з прем'єр-міністром Михайлом Мішустіним, а також з віце-прем'єром Тетяною Голіковою і главою МНС Євгеном Зінічевим.

Крім того, Путін вислухав доповідь голови ФСБ Олександра Бортнікова.

Водночас депутат Держдуми РФ Олександр Хінштейн повідомляє, що охорони в казанській школі №175 не було. "Охорона в казанській школі, де сталася трагедія, була відсутня. Була встановлена ​​тільки тривожна кнопка, поєднана з ПЦО. Саме тому першими на місце прибули співробітники позавідомчої охорони Росгвардії", - написав він у телеграм-каналі.

У всіх школах Казані 12 травня скасували заняття для перевірки безпеки.

Поделиться в соц. сетях: