Поправка, що пропонується, вводить обов'язкові санкції щодо оператора проекту Північний потік-2 - Nord Stream 2 AG.

У США шестеро сенаторів виступили за внесення поправки до оборонного бюджету країни на 2022 фінансовий рік, яка передбачає санкції щодо компанії Nord Stream 2 AG. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву високопоставленого члена комітету Сенату із закордонних справ Джима Ріша.

Поправка, що пропонується, вводить обов'язкові санкції щодо оператора проекту Північний потік-2 - Nord Stream 2 AG.

Внесення поправки ініціювали сенатори-республіканці Джим Ріш, Роб Портман, Джон Баррасо, Рон Джонсон, Том Коттон та Тед Круз.

"З того часу, як адміністрація Байдена відмовилася ввести обов'язкові санкції Конгресу щодо Північного потоку-2 на початку цього року, Росія скоротила транзит газу через Україну і зосередила війська та військову техніку на українському кордоні... Доти, доки адміністрація продовжуватиме ігнорувати двопартійну волю Конгресу, ми продовжуватимемо просувати законодавство, яке захищає наших союзників та інтереси в Європі, одночасно протидіючи проектам згубного впливу Кремля", - заявив Джим Ріш.

Зазначається, що адміністрація Байдена раніше цього року запровадила санкції проти кількох компаній, які підтримували Північний потік-2, але не проти самої компанії-оператора цього проекту. У керівництві США вважали, що запровадження санкцій проти компанії-оператора газопроводу Nord Stream 2 AG погіршить відносини Вашингтона з їхнім ключовим союзником Німеччиною, але не зупинить проект. У зв'язку з цим США залишили чинним відведення від санкцій щодо цієї компанії.

Поделиться в соц. сетях: