Американська актриса Бетті Вайт померла у Лос-Анджелесі, не доживши менше трьох тижнів до свого сторіччя. Жінка була лауреатом шести премій "Еммі", повідомляє УНН із посиланням на журнал People.

“Хоча Бетті мало виповнитися 100 років, я думав, що вона житиме вічно. Мені буде жахливо не вистачати її... Я не думаю, що Бетті боялася завершення життя, тому що вона завжди хотіла бути зі своїм найулюбленішим чоловіком Алленом Лудденом. Вона вірила, що буде з ним знову”, — повідомив журнал агент актриси та її близький друг Джефф Вітжас.

Актриса мала відзначати 100-й день народження 17 січня. Незадовго до смерті в розмові з журналістами People вона пожартувала щодо секрету свого довголіття.

“Я уникаю всього зеленого. Думаю, що це працює”, — сказала вона.

За свою телевізійну кар’єру актриса удостоїлася шести премій “Еммі” та 23 рази була номінована на нагороду. Вона — єдина актриса, яка перемогла у всіх можливих комедійних номінаціях. Її внесок у телебачення був відзначений зіркою на “Голлівудської алеї слави”.

У травні 2010 року Бетті Вайт стала найстаршою людиною, що вела знамените шоу “Суботнього вечора в прямому ефірі”, за виступ у якому вона також отримала премію “Еммі”. Бетті — активний захисник тварин і одна з зоряних засновників благодійного фонду “Morris”.

Бетті Вайт є почесним президентом організації Actors and Others for Animals, у якій бере участь з 1971 року.

Серед її кіноролей найвідоміші були у фільмах “Злива” (1998), “Історія про нас” (1999), “Лейк Плесід: Озеро страху” (1999), “Освідчення” (2009) і “Знову ти” (2010).

Поделиться в соц. сетях: