З мережі зник відеозапис МВС РФ про зниження злочинності, яка розійшлася в інтернеті приблизно за годину до того, як вранці 11 травня в школі № 175 в Казані відбулося масове вбивство. Увага на це звернуло видання Readovka, передає УНН.

Публікацію ролика приурочили до 60-річного ювілею глави МВС РФ Володимира Колокольцева. На записі фігурує футболіст з написом “Поліція” на спині, який без зупинки забиває голи. Одночасно в ролику з’являються повідомлення про те, що з 2010 року в Росії знизилися вулична злочинність і смертність в дорожніх аваріях, а послуги МВС стали доступні онлайн.

Як написав анонімний Telegram-канал “Силовики”, представляючи ролик, під керівництвом Колокольцева “російські поліцейські одна за одною здобувають „сухі“ перемоги над злочинцями”.

Після публікації ролика стали звучати пропозиції видалити запис, зокрема, про це написав Telegram-канал “Нещадний піарник”.

Readovka зазначила, що “МВС вирішило видалити вітальний ролик тільки після того, як на нього звернули увагу телеграм-канали”.

У пресслужбі МВС РФ повідомили виданню “Підйом”, що не знали про зникнення відео, тому поки не можуть пояснити причину того, що відбувається.

Поделиться в соц. сетях: