У провінціях Афганістану зможуть продовжити свою діяльність 160 гуманітарних організацій.

Гуманітарна авіаслужба ООН (UNHAS), якою управляє Всесвітня продовольча програма, відновлює польоти до Афганістану для доставки гуманітарних вантажів. Про це сказав представник генсека ООН Стефан Дюжаррік, повідомляє Інтерфакс-Україна в п'ятницю, 3 вересня.

"Наші колеги з гуманітарної авіаслужби, якою управляє Всесвітня продовольча програма, відновлюють рейси, щоб 160 гуманітарних організацій змогли продовжити свою діяльність в провінціях Афганістану", - заявив Дюжаррік в ході брифінгу.

За його словами, вживаються всі зусилля для того, щоб якнайшвидше активізувати гуманітарні операції і збільшити кількість рейсів в пункти призначення в Афганістані.

Дюжаррік зазначив, що пасажирські авіаперевезення зараз пов'язують столицю Пакистану Ісламабад з Мазарі-Шаріфом і Кандагаром в Афганістані.

Крім того, додав він, ведеться робота, щоб організувати авіасполучення для перевезення непродовольчих товарів, наприклад, медикаментів, туди, де вони необхідні найбільше.

Тим часом, Дюжаррік уточнив, що афганська столиця Кабул зараз залишається недоступною по повітрю.

"Цей аеропорт ще не працює, принаймні для нас. Ми безумовно дуже сподіваємося, що це відбудеться в найближчому майбутньому. Я думаю, що доступ до аеропортів по всьому Афганістану дуже важливий, зважаючи на труднощі частих поїздок по дорогах. І очевидно, що аеропорт в Кабулі дійсно дуже важливий для нас, щоб ми могли проводити ротацію персоналу і доставляти товари", - додав він.

Поделиться в соц. сетях: