Нелегальний мігрант потрапив із Гватемали до США незвичним і небезпечним способом - у відсіку літака для шасі.

Як повідомляє USA Today, нелегала виявили працівники наземної служби обслуговування аеропорту в Маямі після приземлення літака авіакомпанії American Airlines у суботу вранці.

Як зазначили в авіакомпанії, рейс "зустріли правоохоронні органи з міркувань безпеки". У Гватемалі повідомили, що також почали розслідувати інцидент, відмовившись надати більше подробиць.

Нелегального мігранта після затримання доставили до найближчої лікарні.

Відео було опубліковане в Instagram-акаунті Only in Dade. Там зазначили, що нелегал був дуже наляканий, і взагалі дивом пережив цю "подорож", яка тривала приблизно дві з половиною години.

Температура за час польоту в секції для шасі впала більш ніж на 30 градусів, зазначає пілот Віллард Шепард.

І температура, яка значно нижче нуля, є лише однією з причин небезпеки таких "подорожей", додає колишній пілот American Airlines Вейн Зіскал. "Люди втрачають свідомість через нестачу кисню чи переохолодження або щось із цього, і коли шасі випускається, вони випадають з літака, не маючи змоги триматися за щось належним чином", - сказав Зіскал.

Зазначається, що останніми роками Гватемала була одним із основних джерел нелегальних мігрантів, які в'їжджають до США через південний кордон. Особливо масово це явище спостерігалося в 2019 році, коли мігранти рятувалися від урядової корупції, бідності та насильства.

Поделиться в соц. сетях: